O nás

Jako stavební firma působíme na českém trhu v oblasti realizace staveb již od roku 1991.

Za tu dobu máme za sebou celou řadu úspěšně realizovaných staveb, ve kterých vystupujeme jako hlavní dodavatelé, většinu z nich zajišťujeme tzv. na klíč. Hlavním polem působnosti jsou pro nás dnes výstavby a rekonstrukce bytových a rodinných domů. Výstavbu provádíme především v Praze a Středočeském kraji.

Zkušenosti, získané po letech pečlivé práce v tomto oboru, nám umožňují plnit očekávání zákazníků v českém specifickém prostředí co nejlépe. Splníme Vaše představy o dokonalém bydlení.

V naší nabídce můžete dále nalézt námi vyvinutou nejmodernější technologii ZEMENTINE, povrch s betonovým výrazem, který dodá vašemu interiéru nadčasovou krásu moderního designu. Jde o vlastní know how, které neustále posouváme dopředu.

Rodinné domy

Výstavba rodinných domů tvoří v současnosti těžiště výrobní činnosti společnosti. Výstavbu provádíme dle individuálních projektů jednotlivých investorů a jsme schopni splnit i ty nejnáročnější požadavky klientů. A to především díky modernímu výrobnímu vybavení společnosti a také díky komplexnímu plánování celého procesu výstavby. Naší snahou je maximální možná míra komunikace s klienty, popřípadě se stavebním či autorským dozorem- díky tomu předcházíme možným problémům vznikajícím během výstavby. Dále realizujeme pro zákazníky i terénní úpravy, instalace bazénů, oplocení a vše co souvisí s dodávkou rodinného domu podle přání zákazníka.

Rekonstrukce

Mimo výstavby nových objektů provádíme i rekonstrukce stávajících objektů a to v rozsahu dle konkrétních požadavků zákazníků. V této činnosti využíváme našich dlouholetých zkušeností s rekonstrukcemi a modernizacemi objektů. Jedná se o drobné úpravy jako je například zateplení objektu, výměny okenních a dveřních výplní otvorů, renovace fasádního pláště až po kompletní rekonstrukční práce, například realizace rekonstrukcí rodinných a bytových domů, půdních vestaveb atd. Pro tyto činnosti jsme vybaveni veškerou moderní technikou.