Fasády

Dekorativní fasády

Provádíme realizace dekorativních fasád, a to na kontaktním zateplovacím plášti a také na omítaných plochách. Hrubost plochy je možné vybírat z několika možností zrnitosti základní systémové směsi. Výběr barevnosti je také široký.

Dřevené fasády

Realizace probíhá obvykle v systému provětrávané fasády na pozinkovaném ocelovém, případně hliníkovém roštu a finální obkladový materiál je možné volit v různých profilech a materiálovém řešeních. Velmi oblíbený je Sibiřský modřín nebo červený cedr. Jsme schopni provádět realizace podle nejrůznějších představ a oblastí použití, nebojíme se dřevěný obklad realizovat ani na šikmých plochách- například střechách. Ohledně této aplikace máme vyvinuta netradiční a funkční konstrukční řešení, která Vám můžeme nabídnout, případně upravit na míru. Chcete unikátní a neotřelá řešení? Potom se obraťte na nás.

Skládané fasády

Fasády z desek obvykle realizujeme jako provětrávaný systém fasády. Materiál pohledové části fasády, tedy zmiňované desky, je možné vybrat z celé řady dostupných variant. Mezi nejpoužívanější/nejoblíbenější patří desky s patinou Cembonit FDA nebo lakovaný Cembrit RAW.